Наразі триває активна робота щодо облаштування «Скверу міст-побратимів» по вулиці Енергетиків у Каневі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Нагадаємо, у 2017 році саме проект з такою назвою здобув перемогу в Громадському бюджеті, що й стало першим поштовхом для облаштування тут паркової зони. Тоді було проведено перші роботи на суму 300 тис.грн.

У 2018 році виконавчим комітетом Канівської міської ради на суму 2 млн. 294 тис.грн. було замовлено проектно-кошторисну документацію «Сквер міст-побратимів», яка передбачає облаштування освітлення на території скверу, встановлення лавок, урн для сміття, мощення доріжок тротуарною плиткою та встановлення об’єкту «Сонячний годинник дружби» тощо. Проведено відповідну експертизу.

Оголошений тендер на проведення робіт виграла компанія ТОВ «БК  КИЇВ-М-БУД», з яким було укладено договір на виконання робіт протягом двох років. Цього року буде освоєно близько 1 млн.грн., 600 тис.грн. з яких пішло на облаштування вуличного освітлення, що запрацювало нещодавно. 

Долучилися до облаштування скверу й друзі з міст-побратимів, зокрема, міста Члухів (Польща). Минулого року вони передали для Канева три лавки. У лютому ц.р. - подарували дитячий майданчик, що буде невдовзі встановлений у сквері. А цими днями до Канева із польського міста приїхали чотири комплекти двомісних шестиметрових спортивних човнів типу каяки.

«Під час візиту до Члухова захоплювався масовим розвитком у них веслярського та вітрильного видів спорту. Географічно місто розташоване на чотирьох озерах, які активно використовують та проводять змагання на байдарках, каяках, шлюпах, регати вітрильників від одномісних дитячих до серйозних яхт та катамаранів… Тому, коли староста Члухова Александр Гаппа висловив ідею подарувати нам каяки був приємно потішений», - зауважив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Благополучному перевезенню та отриманню цінного подарунка сприяли й депутати Канівської міської ради - Валентина Чиж, Віктор Куча, Євген Бакум та представник виконавчого комітету Дмитро Балан.

«Від імені усієї канівської громади та від себе особисто висловлюю щиросердну вдячність старості Члухова Александру Гаппа та жителям Члухівського повіту за отриманий подарунок. Вірю, що він сприятиме розвитку туризму, спорту та відпочинку канівців на озері Лимарка.

До слова, з дня на день має прибути й елінг – споруда, де зберігатиметься знаряддя для відпочинку, тож поступово озеро Лимарка набуває обрисів повноцінного скверу, де можна буде приємно провести сім’єю своє дозвілля», - коментує Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські школярі вирушили у польське місто-побратим.