Виконавчий комітет розгляне питання про висунення кандидатури канівського поліцейського на нагородження Почесною грамотою Черкаської обласної ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на проекти рішень до чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

На розгляд виконавчого комітету Канівської міської ради виносять проект рішення «Про висунення кандидатури Гнучого О.М. на нагородження Почесною грамотою Черкаської обласної ради».

У документі зазначено, що Олександр Гнучий із 1967-го і по 1992-ий рік здійснював службу в органах внутрішніх справ, а із 1998-го року і по цей час працює начальником штабу громадських формувань із охорони громадського порядку у місті Канів.

За цей час чоловік отримав численні нагороди: медалі «50 років радянської міліції», «За доблесну працю», «50 років Збройних сил СРСР», «60 років Збройних сил СРСР», «Ветеран праці», «30 років перемоги 1941-1945 р.р.», відзнака МВС України «Закон і Честь», медаль «25 років Незалежності України», премія Олекси Гірника.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівського викладача нагородили медаллю «За відданість справі».