На сьогоднішнє засідання Уряду від Адміністрації Президента будуть внесені кандидатури на посади глав ОДА, серед яких Ігоря Шевченка пропонують призначити очільником Черкаської ОДА.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Павла Розенка у Facebook.

У своїй декларації Шевченко Ігор Юрійович декларує будинок, квартиру, нежитлову будівлю і дві земельні ділянки в Черкасах. Він має квартиру в Росії, набуту в липні 2017 року, а також частину нежитлового приміщення і земельної ділянки в Росії, що набуті у червні 2017 року. Цими об’єктами він володіє спільно із ставропольськими бізнесменами Андрієм Лунєвим та Михайлом Арзімановим.

Також Шевченко декларує вантажні автомобілі та три легкові. Зокрема, вартість AUDI Q7 оцінює в 2 мільйони гривень.

Шевченко є власником ТОВ «Легкий експорт плюс» та «Hermes – Shevchenko Igor», що зареєстрована в італійському місті Ріміні.

Зазначимо, що до кінця минулого року власником юридичної особи «Легкий експорт плюс» був Борис Лебедцов. Скандальний черкаський підприємець, який свого часу «світився» в історії із можливою забудовою Соснівки.

За 2018 рік він отримав дохід від підприємницької діяльності у 838 754 гривень. У готівці зберігає більше ніж півмільйона євро.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Президент призначив нового в.о. очільника Черкаської ОДА.