Сьогодні, у Великій лаврській дзвіниці Києво-Печерської лаври відбулася церемонія нагородження переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка», до числа яких увійшов і Канів.

Про це пише «Kanos» із посиланням на сайт організаторів конкурсу, ініціатором якого став Фонд Миколи Томенка «Рідна країна».

Відтак, за сумою результатів Інтернет-голосування та анкетування експертів Оргкомітет, до числа міст-переможців в акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» увійшли: м. Бердянськ (Запорізька обл.), м. Біла Церква (Київська обл.), м. Галич (Івано-Франківська обл.), м. Диканька (Полтавська обл.), м. Канів (Черкаська обл.), м. Ніжин (Чернігівська обл.) та м.Хуст (Закарпатська обл.).

Крім того, Оргкомітетом було визначено три спецномінації для міст, що мають значний туристичний потенціал і зацікавленість місцевої громади у розвитку своїх населених пунктів. Серед них, м. Бердичів (Житомирська обл.), м. Жовква (Львівська обл.) і м. Теребовля (Тернопільська обл.).

Про всі ці міста, як зазначається у прес-релізі організаторів, будуть зняті фільми та виготовлена різноманітна поліграфічна продукція.

 Фото: Олександр Дячук.