Можливістю отримати знання та сертифікат міжнародного зразка від навчальної платформи Coursera скористався безробітний Михайло Ворона. Фахівці Канівської  міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості допомогли оформити документи та зареєструватись.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонного філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Михайло Ворона пройшов курс Каліфорнійського університету в Ірвайні за напрямком «Працюй розумніше, а не більше: управління часом для особистої та професійної продуктивності». За його словами, курс виявився дуже цікавим та змістовним. Навчання давалося легко. Михайло вирішив не зупинятися на досягнутому і продовжує навчання за іншим напрямком.

Провідна онлайн платформа Coursera відкрила для клієнтів служби зайнятості безкоштовний доступ до освітніх програм від кращих університетів світу. А це 3800 онлайн – курсів та можливість здобути додаткові знання в таких галузях як: інженерія, гуманітарні науки, медицина, суспільні науки, бізнес, психологія та багато інших.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за попередню добу на COVID-19 захворіло 22 мешканців Канівщини.