За сприяння депутата міської ради, керівника громадської організації «Канівські соціальні ініціативи» Валентини Чиж  вдалося організувати візит делегації працівників дитячих садочків Канева до міста Члухів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради. 

Дякуючи міській владі ця делегація відвідала Польщу, отримала враження про життя в Європі, змогла порівняти, побачити особливості і переваги дошкільних установ наших країн.

У Члухові гостів гостинно зустрів бурмістр міста пан Ришард Шибайло  та його помічниця пані Марія. Для нас господарі влаштували декілька незабутніх зустрічей з польськими колегами, а також організували  відвідування  державного та приватних заклади дошкільної освіти. Вихованці садочків демонстрували шефам та спонсорам музично-різдвяну казку, а нам подарували новорічні поробки, зроблені власноруч.

Кожен день перебування в Польщі був сповнений яскравими враженнями та подіями. Гості відвідали Члухівський спортивний ліцей імені польських олімпійців. Цікавою і змістовною була зустріч з директором пані Малгожатою  Гостомчик, яка провела нам екскурсію ліцеєм. Хочеться відзначити новітню спортивну базу цього закладу: спортивні майданчики, декілька спортзалів, басейн, льодовий каток. В цьому ліцеї навчаються  і діти з України.

Також були організовані екскурсії містом, а саме в історичний музей-замок Члухів 14 століття. Продовженням культурної програми стали екскурсії  до найчарівніших міст Польщі –  Гданськ та Сопот, які вразили нас давньою архітектурою та святковим оформленням вулиць міст.

Підсумком нашого перебування в місті-побратимі стало підписання угоди про співпрацю між садочками міст Члухова та Канева.

«Висловлюємо щиру вдячність міській владі на чолі з  Ігорем Ренькасом, голові громадської організації «Канівські соціальні ініціативи» Валентині Чиж, начальнику відділу освіти Надії Голді, бурмістру міста Члухів пану Ришарду та його помічниці пані Марії, а також керівникам навчальних закладів міста Члухів за організацію цієї поїздки, за гостинність наших колег з Європи.

Хочеться сказати, що кожна зустріч переконує нас у важливості співпраці і дарує наснагу. Ми, педагоги різних країн, єдині в своєму прагненні виховувати малечу в злагоді, любові та мирі», - зазначено у повідомленні, опублікованому на сайті Канівської міської ради.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що студенти Канівського ВПУ відвідали із екскурсією «Магнітприлад».