Фіналістка третього сезону реаліті «Супермодель по-українськи» Дарина Майстренко знялася у кліпі відомого українського співака Вадима Олійника.

Про це пише «Kanos» із посиланням на сайт Нового каналу.

Як зазначається у повідомленні телевізійників, цього разу дівчина спробувала себе у новій справі – вона стала актрисою і зіграла головну роль у кліпі на нову пісню Вадима Олійника «Остановись».

«Я дивився третій сезон «Супермодель по-українськи» і відразу помітив, що Даша виділяється серед інших дівчат. Ми колективно вирішили запросити її на зйомки. Кастингу не було, але перед зйомкою ми зустрілися, поспілкувалися», – розповів Вадим в ексклюзивному інтерв’ю Новому каналу.

В свою чергу, експерт проекту «Супермодель по-українськи» Сергій Нікітюк, який після закінчення реаліті став менеджером Даші, зізнався, що був трохи спантеличений сценарієм.

«Чесно кажучи, коли я переглянув сценарій, він мене трохи збентежив. Сцена у ліжку, сварки. Я його відправив Даші і сказав, що рішення за нею», - констатував він.

Не по собі було, коли вперше прочитала сценарій і сама Дарина.

«Коли я прочитала сценарій, мені стало трохи не по собі. Адже головна героїня весь час плаче, істерить, у неї дуже багато проблем. Я її з собою якось зовсім не асоціювала. Хвилювалася, але мені було дуже цікаво, і я погодилася», – зізналася дівчина

Нижче, пропонуємо до Вашої уваги саме відео кліпу, в зйомках якого приймала участь канівчанка.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Канівчанка Дарина Майстренко покинула проект «Супермодель по-українськи» за крок до фіналу.