На обласному рівні й надалі наполягають на тому, що покривати витрати на утримання Канівського ВПУ №23 мають за рахунок місцевих бюджетів.

Таку думку висловила очільниця фінансового управління виконавчого комітету Канівської міської ради Галина Карпушенко, пише «Kanos».

Зокрема, в ході недавнього засідання бюджетної комісії міської ради, присутні на ній депутати і запрошені черговий раз обговорили проблему фінансування Канівського ВПУ.

«Зрозуміло, що 12 мільйонів на рік, та навіть і 10 млн. (прим.ред. – після оптимізації витрат директор училища Павло Кулинич озвучив саме таку приблизну суму) – це не підйомні кошти для міського бюджету», - відзначила Галина Карпушенко.

Натомість очільник бюджетної комісії Володимир Коржов повідомив, що до кінця року на утримання навчального закладу необхідно виділити ще 10 млн.грн. Тож наразі, враховуючи складну фінансову ситуацію працівників училища, було запропоновано виділити із міського бюджету кошти у сумі 400тис.грн. на оплату їх праці за місяць.

Однак все це, за словами Володимира Леонідовича, є не чим іншим аніж порушенням чинного законодавства, оскільки держзамовлення здійснює держава, а оплачувати його має місцевий бюджет.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Президент України Петро Порошенко наклав вето на закон «Про внесення змін до закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік», що мав допомогти вирішити проблеми фінансування Канівського ВПУ.