Депутатський корпус міської ради обговорював на недавньому сесійному засіданні можливість прийняття на утилізацію львівського сміття.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Зокрема, в ході недавнього сесійного засіданні секретар міської ради Сергій Ткаченко озвучив лист міського голови Львова Андрія Садового, у якому той звернувся з прохання прийняти на утилізацію львівське сміття у розмірі 100 тонн. Натомість львівський мер гарантує оплату та компенсацію витрат на утилізацію сміття.

Очільник КП «ЖЕК» Андрій Шацьких зауважив, що ресурсу канівського сміттєзвалища вистачить на 5-7 років. Це з рахуванням того, що на нього будуть вивозити виключно канівське сміття. Також він зазначив, що 100 тонн, які просять прийняти зі Львова, складає триденну норму вивозу сміття із Канева, адже щоденно працівники підприємства вивозять 30-35 тонн.

У відповідь на таке звернення депутати міської ради досить критично відреагували,  хоча дехто з народних обранців, як наприклад Олександр Куценко зауважили, що «у принципі, якщо оплата гарантується, то 3-5 днів життя сміттєзвалища нас не врятують».

«Ми вже прийняли 200 тонн із Потапців, шість 40-тонників вивантажили на сміттєзвалище і ще 20 тонн привезли мої машини. Ми його вже прийняли. Нам хоч хтось за нього заплатив? Давайте будемо всіх виручати, а потім наше сміття будемо возити на Київ?», - досить емоційно зауважив депутат міської ради Володимир Буряк.

Відтак, у підсумку, народні обранці вирішили, що наразі недоцільно давати згоду на утилізацію львівського сміття на канівському сміттєзвалищі, яке розташоване у Бобриці.