Приємним подарунком на День рятівника для канівських надзвичайників стала пожежна автодрабина від німецького міста-побратима Фірзен та спецодяг.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Урочиста передача спецтехніки, на якій були присутні Канівський міський голова Ігор Ренькас та представники благодійного фонду «Німеччина-Канів», відбулася на території пожежно-рятувальної частини у Каневі. 

Це не перша допомога, яку Канів отримує в рамках співпраці з громадою Фірзена саме для надзвичайників. Минулі роки Фірзен вже передавав для Канева пожежні автомобілі, спорядження та іншу допомогу. Цього року німецькі друзі продовжили добру традицію співпраці, передавши пожежну автодрабину Magirus на шасі IVECO.

Отримавши згоду від місцевих рятувальників та їх керівника Франка Кесбаума, які ознайомилися з характеристиками автомобіля, м. Фірзен та спілка «Друзі Канева» провели підготовчу роботу з транспортування пожежної автодрабини в Україну. Німецькі друзі, перед відправкою спецтехніки до України,  провели повний профілактичний ремонт і укомплектували її всім штатним обладнанням.

Зі своєї сторони начальник 10 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Черкаській області  Дмитро Токар спільно з колишньою заступницею голови Черкаської ОДА Лесею Король, працівниками Черкаського обласного управління ДСНС та членом організації «Спілка Друзі Канева» Валерієм Еске доклали чимало зусиль, щоб  спростити бюрократичні перепони під час транспортування  спецтехніки.

«У цей нелегкий для країни час такий подарунок є вкрай необхідним і доречним для міста. Сьогодні ми робимо ще один крок до покращення безпеки громади завдяки нашим німецьким друзям. Канів і Фірзен – це дружба довжиною майже 30 років. Це підтримка не тільки у скрутні часи. Наша багаторічна співпраця ще один доказ того, що відносин, аналогічних дружбі наших двох міст, не існує в Європі. Хочу висловити подяку нашим німецьким партнерам - бургомістру Фірзена Сабіне Аннемюллер, керівнику фонду «Спілка Друзі Канева» доктору Паулю Шрьомбгесу, члену цієї спілки Валерію Еске та усім, хто долучився до придбання і передачі спецтехніки», - відзначив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що курсанти одного із вишів Черкащини склали присягу служби цивільного захисту (фото).