Напередодні відзначення Дня рятувальника секретарка Канівської міської ради Оксана П’яткова, начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення В’ячеслав Канівець, очільники та представники громад Канівщини завітали в гості до рятівників, щоб привітати особовий склад 10 ДПРЧ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

До надзвичайників зі словами щирої подяки, привітаннями та визнанням їхнього внеску у безпеку нашої держави звернувся начальник 10 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Черкаській області підполковник служби цивільного захисту Дмитро Токар. Також вітання від імені Канівського міського голови Ігоря Ренькаса передала секретар міськради Оксана П’яткова.

«Кожного дня, кожну годину рятувальники – ризикують власним життям, адже вони завжди в епіцентрі надзвичайних подій. Цих мужніх людей об’єднує сміливість, рішучість та прагнення відгукнутися на чужу біду і не залишатися байдужими. Тож нехай у вашій надважливій справі усе буде добре», –  звернулася до присутніх Оксана П’яткова.

Традиційно на урочистостях не обійшлося без відзнак. За героїзм та безстрашність у виконанні службових обов’язків, високий професіоналізм рятівників нагородили почесними грамотами, подяками та цінними подарунками від усіх громад Канівщини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині активно триває підготовка до осінньо-зимового періоду – наразі готовність складає 86%.