У День Святого Миколая поліцейські Черкащини завітали до Канівської санаторної школи-інтернату. Правоохоронці привітали дітлахів зі святом та вручили подарунки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сектору комунікації в Черкаській області.

Працівники поліції постійно відвідують діток підшефного закладу та надають посильну допомогу. 19 грудня цього року не стало виключенням – під час відвідування школи-інтернату поліцейські привітали її вихованців зі святом та потішили подарунками.

Натомість учні школи також підготували сюрприз для гостей – чудовий святковий концерт. У залі, де проходило основне дійство, зібралися підопічні інтернату - вони зустрічали гостей з неприхованою радістю. Під час концерту дітлахи заспівали та весело розіграли театралізовану виставу.

Заступник директора з виховної роботи Канівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Тетяна Галаган від імені вихованців та особисто себе виразила вдячність правоохоронцям, адже їм дуже приємно, що про них пам’ятають й постійно підтримують.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що студенти Канівського ВПУ побували на майстеркласі із плетіння маскувальної сітки для бійців.