Вихованці Канівського учнівського лісництва «Паростки надії» завітали у Михайлівське лісництво, аби наочно побачити роботу підрозділу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію директора Канівської санаторної школи-інтернат Сергія Гринця у Facebook.

Під час заходу провідний інженер ДП «Канівське лісове господарство» Інна Жила та заступник головного лісничого Михайлівського лісгоспу Володимир Васильченко познайомили вихованців із господарством лісництва, показали на практиці, як проводиться живцювання, шкілкування та вирощування саджанців у теплицях.

Захоплюючою стала практична робота в цеху шишкосушарні, де члени шкільного лісництва спостерігали за процесом, а й брали у ньому активну участь: сушіння, розкриття шишок та видалення із них насіннєвого матеріалу.
З неабиякою цікавістю діти спостерігали за роботою навантажувача–маніпулятора під час санітарної вирубки лісу і укладання спиляної деревини на спеціальні перевозчики – дальноміри.

Змістовною стала і розповідь про раціональне використання і охорону лісів: у Михайлівському лісництві є пожежна машина; вежа, де цілодобово проводиться спостереження за лісовими ресурсами і спеціальне обладнання для пожежогасіння.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що в одній із канівських шкіл створили міні-дослідницький центр рослин.