Відвідувачами Канівського міськрайонного суду стали дев'ятикласники Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Основні меседжі таких зустрічей – запобігання злочинності серед молодого покоління, адже не знання закону не звільняє від відповідальності, виховання у підростаючого покоління довіри до судової системи, підвищення рівня знань у сфері права.

На вході до приміщення суду учнів зустріли представники Служби судової охорони, які продемонстрували школярам, як працює ручний металошукач.

Заступниця керівника апарату суду Галина Голуб розповіла про історію та структуру суду. Дізналися школярі й про інноваційні технології, що використовуються в роботі суду: можливості проведення судових засідань в режимі відеоконференції та підсистему «Електронний суд».

Суддя-спікерка Канівського міськрайонного суду Черкаської області Лариса Колісник розповіла про особливості роботи суду. Окремо зупинилася на питанні кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх та навела конкретні приклади на справах, які розглядалися у Канівському міськрайонному суді Черкаської області.

Потім юних відвідувачів запросили до зали судових засідань, де вони мали змогу приміряти суддівську мантію, поставити запитання та отримати вичерпні відповіді на них. На завершення молодь подякувала за повчальну екскурсію.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що адміністратор спільнот, який закликав до захоплення державної влади, отримав реальний строк на Черкащині (фото).