Днями у спортивних залах ЗОШ № 1 та 4 м. Канів проведено відкритий Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2009 р.н. та молодші.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Наталії Кузнєцової.

На змагання прибули 5 команд з  Черкас, Кам’янки, Шполи, Маньківки, Гельмязева, дві команди ДВК «Вікторія» м. Канів та КЗ ДЮСШ Канівської громади. За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи. У фінал вийшли команди ДВК «Вікторія»   Канів-1, м. Черкаси, Маньківської громади та КЗ ДЮСШ Канівської громади.

Фінальні ігри пройшли у напруженій боротьбі за кожне очко та з рахунками 2:1. Місця розподілились наступним чином. 4 місце  посіла  команда Маньківської громади, третє місце у дівчат з команди ДЮСШ Канівської громади, друге місце посіли волейболістки з команди КДЮСШ-1 з м. Черкаси. А перше місце виборола команда дівчат ДВК «Вікторія» Канів-1. Переможці та призери нагороджені дипломами,  медалями управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Організатори вдячні адміністраціям закладів за надані та належно підготовлені спортивні зали, а волейболісткам за видовищні ігри та незабутні враження, тренерам – за якісну підготовку волейболісток, ЗСУ – за можливість тренуватися та проводити змагання.

Захід відбувся за організаторської підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області. 

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що понад 30 вулиць та провулків перейменували у Степанецькій громаді.