Днями представники мережі фірмових магазинів Dnipro-M подарували акумуляторні обприскувачі для боротьби з коронавірусною інфекцією у Каневі, які застосовують для дезінфекції місць громадського користування, навчальних приміщень та житлових будинків. 

30 березня відбулось позачергове засідання  Канівського міського штабу протидії коронавірусу, під час якого розглянули питання боротьби з коронавірусом. Засідання не лишилося поза увагою українських підприємців. Мережа фірмових магазинів Dnipro-M долучилась до підтримки мешканців міста та подарувала акумуляторні обприскувачі для дезінфекційних заходів.

«За статистикою, Черкаська область має один з найвищих показників захворюваності на COVID-19. Ми розуміємо, що невеликим містам важче протистояти проблемі, тому вирішили не зволікати та підтримати жителів Канева, подарувавши інструменти, які б полегшили дезінфекцію у місті», - зазначає керівник роздрібної мережі ФМ Dnipro-M Тарас Доненко.

У зв'язку з стрімким поширенням хвороби територією області, в місті посилюють  проведення санітарних і протиепідемічних заходів. «Наша організація регулярно проводить обробку місць загального користування спеціальними розчинами: парки та сквери, дитячі та спортивні майданчики, зупинки громадського транспорту», - говорить директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров. 

Також він розповів, що раніше використовували ручні пульверизатори, які постійно доводилось підкачувати. Але протягом останніх чотирьох днів на підприємстві користуються новими акумуляторними обприскувачами, які, за словами керівника КП, прискорили та полегшили роботу комунальних співробітників. 

Акумуляторними обприскувачами забезпечили й Канівське вище професійне училище. «Після оголошення карантину частина колективу нашого навчального закладу продовжує працювати, тому ми проводимо профілактичні заходи та дезінфекцію. Ми використовуємо хімічні препарати, які дозволені МОЗ, і регулярно обробляємо приміщення для профілактики та збереження здоров'я наших працівників», - каже директорка училища Олена Волощенко. 

Також вона зазначила, що обприскувачі стали приємним подарунком для колективу навчального закладу. Адже раніше дезінфекцію доводилось проводити вручну. Тепер працівники зможуть набагато швидше та ефективніше обробляти різноманітні поверхні.

Dnipro-M закликає українських підприємців не лишатися осторонь проблеми та долучитися до боротьби з COVID-19. Раніше обприскувачі від  мережі магазинів інструменту Dnipro-M отримали медики та співробітники комунальних підприємств в Ірпені, Вишгороді, Броварах, Обухові, Вишневому та Боярці. На цьому Dnipro-M не зупиняється. На наступному тижні для дезінфекції лікарень та громадського простору акумуляторні обприскувачі отримають кілька десятків міст України.

Світлина від Канівське Вище Професійне Училище.