Канівська центральна районна лікарня розгортається як медичний заклад першої хвилі для лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Про проблеми та потреби медичного закладу для надання медичної допомоги хворим із діагнозом COVID-19 говорили в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 25 вересня ц.р.

Нагадаємо, досі хворих на коронавірус з Канева Канівська ЦРЛ на госпіталізацію направляли до інших, визначених для цього, закладів області -  Черкаської інфекційної, Черкаської обласної, Уманської міської, Черкаської ЦРЛ, Шполянської, Маньківської, Золотоніської та Корсунь-Шевченківської районні лікарні. Зважаючи на наповненість ліжко-місць у цих закладах (на сьогодні вона становить майже 66%) до лікарень першої хвилі зарахували і Канівську ЦРЛ.   

Для налагодження безперебійного робочого процесу для лікування хворих на коронавірус потрібно організувати гаряче харчування для персоналу, придбати додатково засоби індивідувального захисту, дезінфекційні засоби, ліки тощо.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із понеділка почне діяти нове зонування – Канів опинився у «помаранчевій» зоні.