У привітальному слові очільники району справедливо відзначили, що жителі Канівщини високо цінують працю медиків, які подарували радість перемоги над недугами багатьом з них, та висловили представникам найгуманнішої у світі професії найтепліші слова вдячності та подяки за віддану працю, професіоналізм, і, особливо, – за вагомий внесок у боротьбу з коронавірусною інфекцією COVID-19.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

«Сьогодні роль медичних працівників є надважливою та неоціненною, особливо під час боротьби з коронавірусною інфекцією, коли, незважаючи на ризик для власного життя, медпрацівники першими приходять на допомогу недужим на COVID-19, роблять все від них залежне, аби хворі неодмінно одужали», – сказав голова районної державної адміністрації Юрій Розе, звертаючись до присутніх на урочистому зібранні.

З нагоди професійного свята за вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я району, відданість обраній справі, високий професіоналізм, проявлений у боротьбі з коронавірусом COVID-19, та з нагоди Дня медичного працівника Юрій Розе та Микола Зоць вручили подяки обласного та районного рівнів.

Слова подяки винуватцям свята висловили Канівський міський голова Ігор Ренькас, Степанецький сільський голова Олександр Яременко та депутат Черкаської обласної ради, директор АФ «Заповіт Шевченка», член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» Володимир Братаніч.

Зі щирими словами привітань до своїх колективів звернулись директор КНП «Канівський ЦПМСД» Наталія Горьова та головний лікар НКП «Канівська центральна районна лікарня» Віра Шапошник.

Також лунали музичні вітання від творчих колективів району та м. Канів. Святковий настрій лікарям цього дня створювали артисти Євген Литвин, Ярослава Котляр, Роман Лозовий, Марина Кузьмак, Таїсія Нездолій та Микола Масюк, які після тривалої перерви, співали пісень з особливим натхненням.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що за вихідні кількість хворих на COVID-19 на Черкащині перевалила за шість сотень.