Приватне акціонерне товариство «Електромеханічний завод «Магніт» є правонаступником Канівського електромеханічного заводу «Магніт», що був заснований в 1969 році і був підпорядкований Міністерству радіопромисловості СРСР.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням інформацію Ігоря Ренькаса у Facebook.

«Минулого тижня відвідав завод «Магніт». Підприємство здивувало. Здивувало охайністю, ємкістю, людським потенціалом та неймовірною силою волі людей, що його творять підіймаючи щодня на новий щабель розвитку.

Наразі на підприємстві працює 250 працівників, що виробляють серйозні інженерноємні державні замовлення.

Під час розмови з Сергієм Миколайовичем Черновим, що головує над заводом з 1998 року тепер є головою правління та Ярославом Володимировичем Федориним - головою наглядової ради ПАТ «ЕМЗ «Магніт», директором ТОВ «Магнітприлад», доктором фізико-математичних наук дізнались про майбутні плани, поточний стан справ та проблеми на заводі.

Завод має сучасну сонячну електростанцію, що повністю автоматизована та знаходиться під відеоспостереженням.

Нещодавно почали розводити осетрову рибу у герметичних підземних ємностях, що були виготовлені за часів СРСР та не використовувались. Цим фактом я особисто був здивований найбільше. Керівництво змогло використати навіть ці площі для розвитку підприємства.

Хочеться побажати керівництву заводу не втрачати запалу та продовжувати розвиток підприємства, адже це не тільки гордість міста, а й країни», - зазначено у пості Ігоря Ренькаса.

Світлина від Ігор Ренькас - Ihor Renkas.

Світлина від Ігор Ренькас - Ihor Renkas.

Світлина від Ігор Ренькас - Ihor Renkas.

Світлина від Ігор Ренькас - Ihor Renkas.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі школярів та педагогів планують зобов’язати на початку кожного навчального дня виконувати Державний Гімн України.