Студент ДНЗ «Канівське вище професійне училище» Костянтин Скляренко став трикратним чемпіоном світу з гирьового спорту на міжнародних змаганнях, що відбулися у Білорусі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки «Канівського вищого професійного училища» у Facebook.

Виявилося, що дідусь хлопця – відомий канівчанин, майстер спорту міжнародного класу та багаторазовий чемпіон світу з гирьового спорту – Скляренко Іларіон Арсентійович. Маючи такого діда, не дивно, що спорт увійшов у життя Кості ще змалечку. Видно, дід розгледів у малому неабиякий талант, адже від початку і до того, як онук отримав чемпіонське звання, Іларіон Арсентійович залишався його єдиним тренером.

«Важкою атлетикою я серйозно зайнявся у 5-му класі. Вчився працювали із «залізом», розвивав витривалість під пильним оком дідуся-тренера. У 8-му класі мені вперше пощастило взяти участь у міжнародних змаганнях та ще й стати Чемпіоном світу у своїй віковій категорії! Досі пам’ятаю, в якому захваті я був! Тому вирішив, що одним званням не обмежусь. Наступного року я повторив свій успіх. Тепер я був двократним чемпіоном», - зауважив спортсмен.

Світлина від Канівське Вище Професійне Училище.

На жаль, у 2016 році Костіного дідуся і незмінного тренера не стало. Спортсмен важко переживав втрату і гирьовий спорт полишив. Займався боксом, тримав себе у формі, але про змагання і не думав.

Світлина від Канівське Вище Професійне Училище.

Світлина від Канівське Вище Професійне Училище.

Світлина від Канівське Вище Професійне Училище.

Та, коли у серпні 2018 року, почув про те, що команда канівських гирьовиків готується до міжнародних змагань, рішення було майже блискавичним – їду! За місяць, що передував змаганням, Костя повністю увійшов у спортивну форму і підготувався до боротьби. І ці зусилля не були марними, адже 8 вересня 2018 року канівчанин Костянтин Скляренко, учень ДНЗ «Канівське ВПУ», став трикратним чемпіоном світу з гирьового спорту у віковій категорії юнаків 2000 року народження.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що команда Канівського ВПУ здобула призове місце у автоперегонах.