Канівський міжрайонний суд визнав винною 18-річну дівчину, яка допустила необережність та недбалість під час купання новонародженої дитини, внаслідок чого немовля померло.

Про це інформує «Kanos» із посиланням на дані Золотоніської місцевої прокуратури.

Як зазначається у повідомленні, вироком Канівського міськрайонного суду 18-річну жительку Катеринопільського району визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) КК України, та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Однак суд, врахувавши характеризуючі дані винної, а також те, що вона скоїла кримінальне правопорушення неповнолітньою, на підставі ст. ст. 75, 104 Кримінального кодексу України звільнив останню від призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк терміном 2 роки.

Зауважимо, що слідством встановлено, що неповнолітня матір допустила необережність та недбалість під час купання новонародженої дитини, внаслідок чого немовля померло.Вину обвинуваченої прокурором Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури доведено в суді в повному обсязі.

Не дивлячись на те, що жінка на досудовому розслідуванні свою причетність до смерті дитини рішуче відхиляла, однак під тиском зібраних доказів під час судового розгляду вказаної справи свою вину у скоєному визнала повністю.

На цей час вирок не вступив у законну силу.