Вже цієї суботи, 12 серпня, Канівський центр надання адміністративних послуг відзначить свій перший десятилітній ювілей. Від відділу, що надавав 12 послуг до окремого управління, яке нині надає 393 адміністративні послуги – така історія створення ЦНАПу Каневі.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.
З нагоди прийдешнього ювілею Канівський міський голова Ігор Ренькас привітав колектив ЦНАПу, вручивши очільниці установи Наталії Матіновій відповідну відзнаку за високий професіоналізм та вагомі здобутки у справі надання мешканцям громади якісних адміністративних послуг.
«Десять років – величезне досягнення для Канева. Нині ви перегортаєте нову сторінку, продовжуючи удосконалюватись та розширювати сферу надання адміністративних послуг. Дякую колективу ЦНАПу за сумлінну роботу та бажаю подальших успіхів у роботі», – зазначив Канівський міський голова Ігор Ренькас.
Зауважимо, з 11 січня 2021 року Центр надання адміністративних послуг отримав статус управління, в складі якого працює два відділи: відділ прийому громадян та відділ організації надання адміністративних послуг. У ЦНАПі облаштовано 13 робочих місць адміністраторів: 5 – у відділі прийому громадян, 8 – у відділі організації надання адміністративних послуг, зокрема 1 – на віддаленому робочому місці адміністратора у селі Межиріч.
Кількість наданих суб’єктам звернень адміністративних послуг щороку збільшується. Так, лише впродовж 2021 – 2023 років адміністраторами ЦНАПу надано заявникам більше, ніж 60 тисяч послуг. Причому, більше половини від загальної кількості послуг надано безпосередньо у ЦНАПі (так звані «швидкі послуги»). Решту – іншими суб’єктами надання адміністративних послуг, як то: структурні підрозділи виконавчого комітету, департаменти та управління обласної державної адміністрації, територіальні підрозділи міністерств та відомств, Пенсійного фонду України.
Найбільш затребуваними серед «швидких» послуг є послуги, пов’язані з реєстрацією/зняттям з реєстрації місця проживання, а також видачею різноманітних довідок у цій сфері, в тому числі архівних. Також безпосередньо у ЦНАПі надають такі послуги: з видачі довідок внутрішньо переміщеним особам; оформлення та нарахування компенсації власникам житла , які прихистили внутрішньо переміщених осіб; подача інформаційного повідомлення про пошкоджене чи знищене майно громадян; установлення статусу, видача посвідчень і довідок членам сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України; видача спеціальних іменних карток для придбання продуктів у «соціальному» магазині.
Кількість адміністративних послуг соціального характеру, а саме, призначення різних видів соціальних допомог, складають близько 23% від загальної кількості. Також 16 % від загальної кількості наданих адміністративних послуг становлять послуги щодо призначення субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги.
Сума коштів, які надходять до міського бюджету від оплати за надані адміністративні послуги щороку збільшується: якщо протягом 2015 року надійшло 300 тисяч гривень, то у 2022 році – півтора мільйони гривень. За 7 місяців 2023 року міський бюджет поповнився за рахунок плати за адміністративні послуги на суму близько 600 тисяч гривень.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ветерани війни та члени їх родин у Канівській громаді отримають виплати до Дня Незалежності.
Молодці. Дружна команда
А фото робила матушка Алла?
Матушка Алла кваліфікований працівник, не те що донька бухгалтерші з виконкому, прилаштувала доцю, а робити роботу нікому. Не ЦНАП, а шарага
Матушка Ала як професійний працівник “кинула” ЦНАП і втікла за кордон з початку війни. От вам і матушка Ала.
Запитайте її на якій мові вона молиться?
А на якій мові Ренькас зі Святеликом моляться ?
На мові патріотично налаштованих місцевих персонажів – до заробітних плат, які вищі ніж у Президента
Зеленського, на мові тотального зловживання владою, службовим становищем , брехні та лицемірства, на мові місцевого рюсько-вузького миру ?
Ось вам документ.
Рішення виконавчого комітету Канівської міської ради №397 від 23.10.2003 р.
Про оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна.
https://i.ibb.co/p3bfkfx/397-page-0001.jpg
Підписи :
Міський голова В.В.Коломієць
В.о.керівника секретаріату В.І.Святелик
***
Погоджено :
Заступник міського голови В.В.Куча
Заступник міського голови головний архітектор І.О.Ренькас
Начальник відділу комунального майна м.Канева В.О.Васильченко
Юрисконсульт В.Л.Обіходь
Підготував інженер БТІ В.І.Цибулько
***
Прокуратура звернулася до суду, щоб повернути Успенський собор у власність держави.
15.08.2023
****
Проте всупереч вимогам закону, а також прямій забороні щодо перебування пам’ятки археології у власності будь-якої форми, крім державної, без погодження відчуження пам’ятки національного значення виконавчий комітет Канівської міської ради у 2003 році надав Українській православній церкві дозвіл на оформлення права власності на пам’ятку археології національного значення – Успенський (Георгіївський) собор, що в подальшому стало підставою для реєстрації права колективної власності.
https://dzvin.media/news/prokuratura-zvernulasya-do-sudu-shhob-povernuty-uspenskyj-sobor-u-vlasnist-derzhavy/
А чому Лєну Проняєву не відмітили. Вона створювала ЦНАП. Вона боролася з корупцією в Каневі.
Після того, як Ренькас шведенько втече за кордон, Проняєву буде повернуту на посаду начальника ЦНАПу.
Відео – жовтень 2020.
https://youtu.be/QzLD_Iz8StI
А куди ж тоді Матінову?
На пенсію – разом з дружиною святелика.
А це сестра Святелика Володимира?
Дочка.
Коли святелик поступився депутатством доці ренькаса, та його було в черговий раз посаджено у крісло керуючого справами – дуже ренькасу хотілось доцю мати поряд, то перше що святелик зробив – побіг у цнап – розповідати жінці про свої здобутки. Було прикольно спостерігати, який той був задоволений собою та щось там шепотів у темному кутку цнапу.
Брехня
Чиста правда – прибіг щасливий та задоволений собою.
Святелик не міг бігти. Його вже 165кг
Так то ж він на радощах такі рекорди встановлює – самець.