Члени виконавчого комітету затвердили порядок забезпечення виплати одноразової грошової допомоги до Дня Незалежності України для ветеранів війни та членів їх родин.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни та один із членів сімей загиблих (померлих) учасників Сил оборони України внаслідок повномасштабної агресії рф проти України, які є мешканцями Канівської міської територіальної громади, можуть отримати разову грошову виплату до Дня Незалежності.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення Анатолія Пилипенка, розмір грошової допомоги встановлюється в сумі 1000 гривень  і виплачується за рахунок коштів міської територіальної громади.

Член виконкому Роман Кучеренко у ході засідання поцікавився чи виплачуватимуть відповідну допомогу військовим, які зараз на фронті.

«Наразі така одноразова грошова виплата передбачена для демобілізованих осіб. Щодо інших категорій військовослужбовців,то відповідні виплати здійснює військова частина», - відповів Анатолій Пилипенко.

Важливо, для оформлення і отримання грошової допомоги необхідно терміново звернутись до міського управління соціального захисту населення за адресою: Канів вул. Шевченка, 49 (другий поверх), кабінет №8 з наступними документами:

  • паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер;
  • пільгове посвідчення;
  • картка реквізитів для проведення операції поповнення карткового рахунку, відкритий в відділенні банку м. Канева.

Години прийому: з  8.30 до 17.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00

Телефон для довідок: (04736) 3-18-56, 3-18-53.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що члени виконкому розглянуть питання встановлення тарифів на платні послуги Канівської багатопрофільної лікарні.