Про особливості роботи технічної ланки у Канівському лісгоспі розповіли керівники окремих підрозділів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на  інформацію ДП Канівське лісове господарство.

Сергій Боровик, лісничий Софіївського лісництва:

- Загальна площа земель, що відносяться до нашого лісництва, становить близько трьох з половиною тисяч гектарів. Точніше – 3391 гектар. Маємо шість майстерських обходів. Роботи в будь-який час вистачає всім працівникам нашого підрозділу. Чи не найбільший шмат роботи – у водіїв та трактористів.

Чудово справляються з роботою водії С.В. Казарінов і А.П. Дяченко, а також тракторист М.С. Дмитренко. Стараються як-то кажуть «не пасти задніх» і їхні колеги – трактористи Г.М. Лозанчин, В.В. Скрипник та В.І. Василенко.

Найбільший стаж роботи безпосередньо у нашому лісгоспі і в Софіївському лісництві зокрема має Микола Дмитренко. У 2003 році він був прийнятий на посаду тракториста до нашого підрозділу. З того дня минуло майже 16 років. Своїми працелюбністю та сумлінним ставленням до виконання поставлених завдань Микола Степанович заслужив авторитет та повагу серед колег і, відповідно, відзнаки. Так, у 2004, 2013 та 2016 роках його було нагороджено Почесними грамотами адміністрації та профспілкового комітету Канівського Держлісгоспу.

У 2015 році йому було оголошено Подяку начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, а в 2017 році – Подяку директора ДП «Канівське лісове господарство» - за вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівника лісу. 

У 2016 році до штату нашого лісництва були прийняті водій Сергій Казарінов та тракторист Анатолій Дмитренко. І нехай на сьогодні ці спеціалісти своєї справи пропрацювали у нашому лісництві лише близько 3 років, проте в роботі вони проявили себе якнайкраще. Підтвердження тому – грамота від Канівської районної ради, якою було нагороджено в 2017 році С.В. Казарінова. Загалом про них усіх можна сказати однозначно: такі люди не підведуть, яке б випробування їм не випало. Адже перевірені вони працею, дружбою, взаємопідтримкою, зрештою – суто людськими якостями. На них варто рівнятися. У них треба вчитися. З ними поряд надійно працювати.

Олександр Дяченко, лісничий Михайлівського лісництва:

- Наше лісництво є одним із найпотужніших підрозділів Канівського лісгоспу. Угіддя розташовані на території Канівського та Черкаського районів. Ліси, що ними опікуються михайлівські лісівники, займають загальну площу 4549 гектарів. Як бачимо – простору для самовідданої праці тут досить.

У штаті лісництва – трактористи П.І. Якименко та Л.М. Білецький. Петро Іванович Якименко у нашому лісництві вважається старожилом – пропрацював тут не один десяток років. У його послужному списку окрім самовідданої праці в лісовому господарстві і служба в зоні проведення антитерористичної операції з березня 2015 року по квітень 2016 рок. У довідці, виданій військовою частиною, де він проходив службу, записано: брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Не багатослівно. Проте досить вагомо. Як і його сумлінна праця у лісгоспі. А підтвердження тому – Почесні грамоти від адміністрації підприємства та профспілкової організації, отримані ним у 2002, 2004, 2006 роках. У 2009 та 2010 році Петра Івановича було відзначено Почесними грамотами Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства – за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток лісогосподарського виробництва. У 2017 році його було нагороджено Грамотою Канівської районної ради, а в 2018 році – Почесною грамотою Канівської районної державної адміністрації – за багаторічну самовіддану працю та високий професіоналізм.

Леонід Матвійович Білецький працює трактористом у нашому підрозділі трохи більше року. Але вже на сьогодні можна із впевненістю сказати: надійний і досвідчений спеціаліст, із яким добре і впевнено працюється. Переконаний: за чесну і самовіддану працю його теж з часом буде відзначено. Адже на таких людях тримається весь процес. З такими людьми почуваєшся впевнено. Таким можна довіряти найскладніші ділянки роботи. 

Станіслав Неділя, лісничий Степанецького лісництва:

- Наше лісництво – одне з найбільших за площею земель, що ними опікуються лісівники. Загальна площа земель лісового фонду Степанецького лісництва – 5159 гектарів. І нехай здебільшого це хвойні ліси, що мають ще досить часу рости, аби досягнути періоду технологічної зрілості, у наших працівників вдосталь роботи саме в плані посадки нових площ лісів, догляду за лісовими культурами минулих років, охорони і захисту від самовільних рубок та недобросовісних відвідувачів лісу. І в цьому вагому роль відіграють наші працівники, що мають технічну освіту і відповідно, - фах тракториста чи водія.

Так, ось уже майже десять років поспіль працює водієм у нашому підрозділі Володимир Васильович Турчин. Його «ГАЗ-66», мабуть, якби викласти всі шляхи в один, то об’їхав би всю Україну. І нехай техніка вже достатньо як-то кажуть «підношена», але в руках професіонала – досить надійна і, як і сам водій, завжди справна і готова до праці. Для Володимира Турчина немає роботи «потрібної» і «непотрібної». Він береться до будь-якої справи, коли питання стосується ремонту його «ГАЗика». Тоді він сам і зварювальник, і токар, і слюсар. Першочерговим для нього є виконання завдання. І він його завжди виконує на «відмінно». Його самовіддану працю у 2010, 2012, 2015 та 2016 роках було відзначено Грамотами та Подяками від адміністрації та профспілкової організації підприємства. У 2012 році з нагоди Дня працівника лісу Володимира Васильовича було нагороджено іменним годинником від начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства. А в 2017 році за високий професіоналізм та значний особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва В.Турчину було оголошено Подяку начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

Рівняється на свого колегу «по цеху» Володимира Васильовича і тракторист Степанецького лісництва І.В. Ревуцький. І нехай трудовий стаж у Канівському лісгоспі для цього чоловіка розпочався лише у квітні цього року, проте вже за короткий час він зарекомендував себе беручким та сумлінним працівником. Тож його колеги сподіваються, що кращі традиції степанецьких лісівників продовжить у свою чергу і тракторист Ігор Ревуцький.

Віктор Будник, лісничий Канівського лісництва:

- Наше лісництво має площу 6298 гектарів. Засноване було більш, як півстоліття тому – у 1960 році. Свого часу у тому, що тут тепер буяє сильний, з любов’ю і турботою доглянутий ліс, є велика заслуга не одного покоління працівників колишньої гідролісомеліоративної станції, а нині - Держлісгоспу. Їхня праця щодня викликає повагу і захоплення наших сучасників. Впевнений, красою канівських лісів будуть милуватися й наступні покоління. Як і згадувати добрим словом тих, хто працював на цій землі.

А сьогодні поруч із працівниками з лісогосподарською освітою нашого лісництва сумлінно трудиться водій автомобіля «ЗІЛ-131» Дмитро Любчич. Чоловік має відповідну освіту, досвід роботи. Працює на нашому підприємстві із 2011 року. До нього ніколи не було жодних зауважень. Бо ж має чоловік всі ті необхідні якості, які напряму впливають на кінцевий результат: наполегливість у досягненні поставленої мети, самовідданість і любов до обраної справи. Його автомобіль завжди, як мовиться, справний. Навіть коли виникають якісь поломки, Дмитро Іванович не заспокоїться доти, доки не зремонтує його і не поставить «у стрій». За це й цінуємо свого колегу. За це і пишаємося. За сумлінну роботу та високий професіоналізм адміністрація та профспілковий комітет підприємства відзначали Д.Любчича у 2013 та 2015 роках – Подяками, а в 2016 році - Грамотою.

Сергій Пустовойт, головний лісничий, т.в.о. начальника лісопункту ДП «Канівське лісове господарство:

- На сьогодні при лісопункті підприємства працюють чотири водії вантажних автомобілів та три водії легкових авто. Миколу Могилу, Сергія Бондара, Сергія Перехреста колеги заслужено називають «старожилами» підприємства, адже в кожного із них не один рік добросовісної праці у лісгоспі. Кожен із них на сьогодні становить так званий «золотий» кадровий фонд підприємства. Ці спеціалісти і самі працюють сумлінно, і молодим із порадою допоможуть. Трохи менше працюють у підрозділі водії легкових автомобілів Андрій Кандиба, Іван Легенький, Олександр Білоус та водій вантажного автомобіля Віталій Неділя. Здавалося б, їхня праця лише частково може стосуватися лісової галузі. Та ба’, без цих спеціалістів і без їхньої невтомної роботи не буде повноцінно діяти цілий підрозділ. Тому й цінуємо кожного із них, довіряючи не менш відповідальні ділянки роботи, аніж у їхніх колег у лісництвах.

Взагалі, про кожного з вищезгаданих працівників можна багато розповідати. Вони того заслуговують. Особливо – у переддень нашого загальногалузевого свята – Дня працівника лісу. Хочеться всім їм не лише напередодні свята, а й взагалі щиро подякувати за добру працю на благо нашого підприємства, країни загалом. Всі разом ми – на службі лісів заповітного краю – рідної Канівщини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський лісгосп реалізовує рубані дрова.