Служба безпеки України задокументувала факт вимагання понад 190 тисяч доларів США у приватного підприємця колишнім кандидатом в депутати Канівської районної ради по спискам Блоку Петра Порошенка.

Про це йдеться у повідомленні ІнфоМіст, інформує «Kanos».

За інформацією журналістів, мова йде про Дмитра Мироненка - в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Як відзначається у повідомленні самого СБУ, співробітники спецслужби затримали залученого керівником Держгеокадастру посередника в центрі Черкас у власному автомобілі під час отримання частини хабара у розмірі сімдесят тисяч американських доларів.

У сто дев’яносто тисяч доларів США посадовець оцінив позитивне рішення щодо надання в довгострокову оренду 485 гектарів землі для сільгоспробіт.

 

 

Також наразі правоохоронці проводять обшук у службовому кабінеті чиновника.

Нагадаємо, нещодавно ми цитували слова депутата Канівської міської ради Юрія Гамалія, який заявив про незаконність рішення міськради, яким Мироненку було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Крім того, відзначимо, що саме Мироненко значився на останніх місцевих виборах у списках кандидатів в депутати Канівської районної ради від Блоку Петра Порошенка.

Попри те, що родом, як свідчить його офіційна біографія, він із Звенигородщини, з Канівщиною його пов'язує довготривала професійна діяльність.

Зокрема, з 2003 р. по 2013 р. він працював спеціалістом, головним спеціалістом відділу земельних ресурсів у Канівському районі Черкаської області, начальником відділу державного земельного кадастру та начальником міськрайонного управління Держкомзему у м. Каневі та Канівському районі, начальником Управління Держземагентства у Канівському районі Черкаської області.