У цьому переконані на «Миронівській птахофабриці», де докладають максимальних зусиль, аби ветерани, які після служби повернулися на підприємство, отримали можливості та всі умови для роботи, розвитку й самореалізації.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби МХП – Миронівська птахофабрика.

На разі на «Миронівську птахофабрику» вже повернулися 45 ветеранів. Загалом же до роботи в МХП повернулися більше ніж 300 ветеранів, кожен з яких отримує необхідну підтримку в межах програми «МХП – Поруч», що діє в компанії з минулого року.

 Водночас майже 370 працівників підприємства та загалом понад 2400 співробітників МХП боронять рідну країну на фронті. Аби підтримати захисників та їхні родини у компанії продовжують виплачувати їм заробітну плату. З початку повномасштабної війни на ці цілі в МХП спрямували понад 1 млрд грн.

Протягом місяця на «Миронівській птахофабриці» відбулося 8 воркшопів для команд різних підрозділів на тему комунікації з ветеранами. Їх провели координаторка із взаємодії з військовими та ветеранами Наталія Чупилка та корпоративна психологиня підприємства Ольга Перепада. Також до цієї роботи долучилися психологи центрального офісу МХП.

Власне, саме координатор є першим і ключовим провідником для ветеранів на підприємстві. В межах програми «МХП Поруч» координатор забезпечує необхідний супровід у розв’язанні всіх питань, що виникають після демобілізації й повернення до роботи.

– Ветерани, які повертаються працювати в МХП, можуть розраховувати на всебічну допомогу компанії та команди, – ділиться Наталія Чупилка. – Передусім ми допомагаємо нашим колегам з медичним обстеженням, у лікуванні та реабілітації, якщо є в цьому потреба. Крім того, забезпечуємо юридичну та психологічну підтримку, допомагаємо з адаптацією на робочому місці. За необхідності – організовуємо перенавчання чи створення нового робочого місця. Також, у межах програми «МХП Поруч», надаємо підтримку родинам ветеранів.

Атмосфера й оточення, в які повертаються ветерани, дійсно дуже важливі в їхній реінтеграції. Тож під час воркшопів команди разом з експертами обговорили роль колективу в цьому процесі, готовність працівників створювати безпечне середовище для демобілізованих колег.

«Хлопці поступово повертаються на підприємство. І наразі ми вже маємо свій досвід щодо того, що варто враховувати для більш комфортного входження ветеранів у робочий простір, – розповіла психологиня Ольга Перепада. – Окрім роботи власне з ветеранами та їхніми рідними, наші зусилля мають бути спрямовані на психологічну та інформаційну підготовку команд – колег та керівників. Під час зустрічей ми зафіксували основні кроки, які у взаємодії з ветераном має зробити безпосередній керівник, обговорили умовно чутливі та безпечні теми, а також розглянули яким чином будувати ефективну комунікацію з ветеранами».

Довідково:

«‎МХП Поруч»‎ – це програма індивідуального супроводу та комплексної підтримки військових, ветеранів та їхніх родин. Спрямована на співробітників компанії та жителів громад, де присутні підприємства МХП.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у  Музеї просто неба відновили унікальний 100-річний вітряк з Херсонщини (фото).