Сотні канівчан зібралися сьогодні на місцевому майдані, щоб провести в останню путь свого земляка, захисника України Сергія Кобченка, який загинув 25-го квітня поблизу Авдіївки.

Про це інформує «Kanos» із посиланням на прес-службу Канівської міської ради.

«Віднині ім’я Сергія Кобченка стане в ряд з героями-земляками, які захищали Україну в новітній історії, стверджуючи те, що українці - вільний народ, - звернувся до присутніх Канівський міський голова Ігор Ренькас.

 


Також очільник міста згадав усіх героїв Канівщини, які загинули під час виконання свого військового обов’язку в зоні проведення АТО: Андрія Петрушенка, Анатолія Чупилку, Олександра Перцева, Олександра Мороза, Івана Григоровича.

Як повідомив військовий комісар Канівського об’єднаного міського військового комісаріату Віталій Орел, старший сержант Сергій Кобченко народився 6 червня 1972 року. Навчався в місцевій школі №4, потому здобув професійно-технічну освіту в Ленінграді.

 


В період з 1990 по 1992 роки Сергій проходив строкову військову службу.

25 лютого 2016 року був призваний на військову службу за контрактом до навчального центру Десна. Здобувши військово-облікову спеціальність гранатометника, в подальшому був направлений на службу в 72-у окрему механізовану бригаду. 25 квітня отримав вогнепальне поранення від снайпера, яке виявилося для воїна смертельним.

 


«Сергій Кобченко був порядним військовослужбовцем, надійним побратимом для своїх командирів і бойових товаришів», - зауважив Віталій Орел та вручив донці воїна Валерії почесну відзнаку за заслуги перед Черкащиною.

 Хвилиною пам’яті жителі міста вшанували пам'ять героя і під слова пісні «Пливе кача по Тисині…» провели його в останню путь.

 

Фото: прес-служба міської ради та Facebook депутата міської ради Юрія Гамалія