У Степанецькій громаді комісія провела обстеження стану дорожнього покриття на автомобільному шляху між Горобіївкою та Мартинівкою та вирішила зобов’язати користувачів дороги провести її ремонт.  

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

18 жовтня 2018 року спеціально створеною комісією у складі начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Петра Добровольського, головного спеціаліста відділу економіки та інвестицій Івана Степанця, начальника відділу земельних ресурсів Володимира Гаврищука, головного спеціаліста відділу земельних ресурсів Олександра Хоменка, в. о. старост Леоніда Дуки, Володимира Загороднього та Алли Буслі, було проведено обстеження стану дорожнього покриття автомобільної дороги між селами Горобіївка та Мартинівка.

Під час перевірки було виявлено часткову руйнацію дороги внаслідок неналежного її використання. Комісією встановлено осіб винних у руйнації дороги, складено акт обстеження та прийнято рішення зобов’язати ФОП Сайка П.М. та ТОВ «НВФ «Урожай» провести ремонт дорожнього покриття. Контроль за виконанням рішення покладено на в. о. старости Горобіївського старостинського округу Святун С.І. та Полствинського старостинського округу Савенко О.М.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Мошнах укладають верхній шар асфальтобетонного покриття.