Директор Канівського районного комунального підприємства «Райтеплоенергія» Олександр Корнієнко прозвітувався про роботу та наголосив на скрутному фінансовому становищі підприємства.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Під час останньої чергової сесії Канівської районної ради директори комунальних підприємств прозвітувалися про свою роботу за 2017-ий рік та озвучили перспективні завдання на цей рік.

Відтак, під час звіту директора комунального підприємства «Райтеплоенергія» Олександра Корнієнка було озвучено, що наразі очолюване ним підприємство знаходиться у досить скрутному становищі, адже останнім часом жодного тендеру їм виграти не вдалося. Це, на думку очільника підприємства, пов’язане із різницею в оподаткуванні між приватними та комунальними підприємствами.

«Коли я був призначений на цю посаду, я подав звіти, у яких були зазначені майже півмільйонні борги попереднього керівника, та звернувся до райради із проханням розібратися у ситуації. Однак жодних результатів це не дало. На даний час ситуація просто кричуща, адже податки ростуть, ми були вимушені звільнити працівників (наразі на підприємстві працюю лише я і бухгалтер), але й ми вже півроку не отримуємо заробітної плати, адже підприємство знаходиться на госпрозрахунку», - емоційно зауважив Олександр Корнієнко.

Тож наразі керівник комунального підприємства звертається із проханням посприяти у вирішенні цієї ситуації та розглянути можливість виділення коштів на рахунок статутного фонду у сумі хоча б 200 тис.грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що підприємство заборгувало за оренду землі на Канівщині понад 1,3 млн.грн.