Під час свого візиту у Ліпляве лідер «Аграрної партії» Віталій Скоцик висловив підтримку кандидату на посаду новоствореної громади – Олександру Діхтяренку.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із «Дніпрової Зірки».

Під час зустрічі Віталій Скоцик привітав присутніх із святами, розповів про власне бачення соціально-економічної ситуації в країні та необхідні реформи, озвучив основні завдання та ідеї «Аграрної партії».

«Починаючи із 2014-го року, «Аграрна партія» стала третьою за загальною кількістю голів сіл, селищ, міст, обраних за поданням аграрників, та другою за загальною кількістю депутатів у новостворених громадах. На виборах, які відбудуться 29 жовтня, у яких візьмуть участь 25 міських та 176 сільських громад, партія висуває близько 4000 кандидатів», - зауважив Віталій Скоцик.

Також очільник «Аграрної партії» висловив свою підтримку кандидату на посаду голови Ліплявської ОТГ Олександру Діхтяренку та всім однопартійцям, які балотуються на виборах депутатами.

Окрім очільника «Аграрної партії» Віталія Скоцика у Ліпляве завітали голова Черкаської обласної організації «Аграрної партії» Віктор Полозов, голова Канівського районного осередку Микола Бабич, його заступник Галина Москаленко, голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко.