Сьогодні у Канівському відділенні поліції пройшов особистий прийом громадян, який провів начальник Головного управління Нацполіції у Черкаській області Валерій Лютий.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Під час робочого візиту до Канева, головний поліціянт Черкащини зустрівся із головою Канівської РДА Дмитром Шелестом та головою районної ради Сергієм Геращенком. В ході спілкування, сторони обговорили подальшу співпрацю та окреслили основні проблеми району.

Також Валерій Лютий подякував очільникам району за розуміння та підтримку місцевого відділення поліції і висловив побажання щодо виділення додаткових коштів з місцевих бюджетів на придбання та встановлення камер відеоспостереження, які дозволяють значно оперативніше та результативніше розслідувати скоєні злочини.

Для прикладу, поліцейський навів ситуацію в Умані, де він перебував 31 грудня та 1 січня. За його словами, нещодавно, саме завдяки камерам відеоспостереження там вдалося розкрити злочин буквально за 4-5 годин.

Також, як зауважив Лютий, використання таких технологій дозволить значно зменшити проблему вуличної злочинності. Важливим ,на думку обласного поліціянта, є і встановлення відеокамер на вході у під’їздах багатоквартирних будинків, що значно полегшує розкриття майнових злочинів.

Водночас, голова Канівської РДА Дмитро Шелест звернувся до очільника обласної поліції з побажанням, щоб дільничний, який відповідає за Канівський район, час від часу об’їжав села та дізнавався про криміногенну обстановку в них. Адже наразі, як відомо, у штаті Канівського відділення поліції лише два дільничних - по одному на місто та район.

Що ж до штату Канівського відділення поліції, то у відповідь на запитання про це, Валерій Лютий зауважив, що він (ред.: штат) майже на 90% укомплектований (всього 59 штатних одиниць, із них 7 – вакантних). Порівняно із іншими районами, де наразі у штаті працює 14 чи 19 осіб, у Каневі відносно непогана ситуація, переконаний начальник Головного управління Нацполіції у Черкаській області. 

Для прикладу, він навів статистику по Головному управлінню поліції у Черкаській області, де при штаті 2555 співробітників, майже 20% посад не укомплектовано.

Загалом же, за словами Валерія Лютого, який вперше відвідав наше місто, Канів йому сподобався. Що ж до криміногенної ситуації, то Канівщина, за його словами, відносно спокійний район Черкаської області. Звичайно, є певне збільшення статистики скоєних майнових злочинів, фактів незаконного заволодіння транспортними засобами, але подібна ситуація спостерігається і в інших районах, констатував він.