У переддень святого Миколая, 18 грудня канівці долучилися до участі у благодійній лотереї, щоб зібрати кошти на потреби захисників з Канівської громади, які нині служать у лавах Збройних сил України.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Організатори заходу – відділ культури та управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради, а також громадська організація «Разом». Лоти для розіграшу надали місцеві підприємці, підприємства та резиденти територіальної громади. Загалом було представлено більше 260 призів. Серед яких: солодощі, картини, прикраси, набори консервації, побутової хімії, різноманітні сертифікати тощо. Головні призи – чоловіча та жіноча вишиванки ручної роботи, які створила майстриня з міського будинку культури Ольга Зоріна. Всього ж місцеві жителі придбали 558 квитків.

У святковій і піднесеній атмосфері канівці спостерігали за щасливими квитками, які розігрували на сцені артисти міського будинку культури. Інтригу з головними призами тримали до останнього. Чоловічу вишиванку вдалося виграти ведучій заходу – Оксані Кириченко. Втім, вона одразу ж подарувала її присутньому у залі військовослужбовцю Сурену Саргасяну. Чоловік не очікував такого вчинку,  тож шалено зрадів і приміряв вишиванку прямо в залі.

Святкову атмосферу заходу створювали своїми виступами артисти міського будинку культури, які дарували глядачам піднесений настрій та свої виступи. Тож присутні отримали не тільки позитивні емоції, а відволіклися від тривожного сьогодення та зробили добру справу, підтримавши ЗСУ.

Додамо, усі виграшні квитки будуть згодом оприлюднені на сторінці міського будинку культури у Facebook.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що діти канівських учасників АТО отримали подарунки до Дня святого Миколая (фото).