10 захисників із родинами отримали юридичну допомогу під час зустрічі з експертом з питань правового супроводу Центру із взаємодії з військовими та ветеранами МХП Сергієм Старовойтом. У межах програми «МХП Поруч» він провів безоплатне консультування на базі Ветеранського простору «Патріот».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію МХП – Миронівська птахофабрика.

«Досить часто професійна юридична допомога стає відправною точкою для позитивних змін, початком для отримання ветераном необхідного статусу чи пільги, – коментує Наталія Чупилка, координаторка із взаємодії з військовими та ветеранами «Миронівської птахофабрики». – Тому юридичне консультування є важливим напрямом нашої роботи з ветеранами, які повертаються як на підприємство, так і в громади».

Користь від зустрічі відзначили самі ветерани. Володимир Вовк, який нещодавно демобілізувався, звернувся до юриста із запитом щодо можливих пільг і компенсацій від держави: «Я вдячний експерту за консультацію, адже в таких темах складно самому розібратися. Із Сергієм Старовойтом тепер тримаємо зв’язок до повного вирішення мого питання».

Задоволена допомогою і канівчанка Ірина Юрченко, дружина загиблого працівника підприємства: «Раніше я вже зверталася до юристів зі своїм питанням, однак досвід був не дуже результативним. На разі ж, завдяки програмі «МХП Поруч», маю надію на професійний юридичний супровід, що діятиме в інтересах моєї сім’ї».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для ветеранів на Черкащині організували турнір із риболовлі «Pixfish-2024» (фото).