Виконуючий обов’язки керуючого справами Канівської міської ради Володимир Святелик запевнив столичних журналістів, що міська влада не давала жодного дозволу на зберігання хімічних відходів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію журналістів телеканалу «Інтер».

«Ні виконавчий комітет, ні міська рада дозволу на зберігання хімічних відходів на території міста не давали жодній організації. Відтак це все нелегально», - прокоментував ситуацію із виявленими небезпечними знахідками Володимир Святелик.

Водночас, як стало відомо, кримінальне провадження щодо неналежного зберігання відходів поліція відкрила ще у листопаді минулого року. Також за інформацією начальника управління екологічної інспекції у Черкаській області Сергія Поліщука, у листопаді 2016-го відповідному підприємству анулювали й ліцензію на поводження із небезпечними відходами.

Журналістам вдалося дізнатися, що відповідну територію, яка знаходиться 200 метрів від Дніпра, власник промзони здав в оренду київському товариству «Сучасний центр утилізації» у травні минулого року. З того часу сюди привозили відпрацьовані технологічні відходи зі всієї України.

Однак, після виявлення знахідок, правоохоронцям так і не вдалося вийти на слід підприємців. А відтак, небезпечні відходи тепер доведеться власним коштом утилізовувати або державі, або орендодавцям. А це потягне не один мільйон гривень.