На минулому тижні Канів сколихнула сумна звістка – у 13-річної канівчанки, учениці Канівської школи №4, Анастасії Кравченко діагностували «рецидив після аутологічної трансплантації, лімфома Беркіта — пухлина малого тазу».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

У 5 років дівчинка вже пережила страшну хворобу, але, на жаль, недуга повернулася. Однак, тепер потрібна операція, яку в Україні не проводять. Вихід - лише закордонне лікування. Вартість операції там складає 220 тис. $. Для батьків дитини ця сума є непосильною.

Усі небайдужі організували збір коштів на лікування Насті. Відгукнулися і депутати Канівської міської ради.

Міська рада виділила одноразову матеріальну допомогу на лікування Анастасії Кравченко в розмірі 70 тис.грн. Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання міської ради у четвер, 30 липня ц.р. Депутати підтримали проект документу одноголосно.

Також у сесійній залі міської ради було встановлено скриньку для збору коштів. Усі присутні безпосередньо в ході заходу мали змогу пожертвувати гроші на лікування Насті. Окрім того, 6,2 тис.грн. було виділено з депутатського фонду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що маленькій канівчанці збирають кошти на лікування та пересадку кісткового мозку.