Відповідно до тексту розпорядження «Про внесення змін до розпорядження від 12.08.2021 № 320-р «Про скликання ІV позачергового засідання VІ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання», порядок денний доповнюють проектами рішень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані розпорядження Канівського міського голови.

Враховуючи звернення голів фракцій «За майбутнє Канівщини», КМО ЧТО ПП «Радикальна партія Олега Ляшка», політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» міський голова вніс зміни до пункту 1 розпорядження від 12.08.2021 № 320-р «Про скликання ІV позачергового засідання VІ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання» та викласти його у наступній редакції:

«1. Перенести ІV позачергове засідання VІ сесії Канівської міської ради VІІІ скликання на 17 серпня 2021 року о 09 годині в будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3,  м. Канів. На розгляд сесії внести наступний порядок денний:

1. Про тимчасове призупинення передачі у власність громадянам та юридичним особам земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, які розташовані в адміністративних межах Канівської міської територіальної громади.

2. Земельні питання (надання дозволів учасникам бойових дій на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства).

3. Різне»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутатів міськради вчергове скликають на позачергове засідання.