Під час чергової наради у міського голови порушили питання дотримання правил благоустрою, зокрема, питання косіння трави, вивезення сміття, укладання договорів на обслуговування з комунальними підприємствами та можливості складання на порушників адміністративних протоколів тощо.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Так, улітку одним із найбільш актуальних заходів благоустрою – є косіння трави та газонів. Прибудинкову територію житлових будинків, що перебувають на обслуговуванні КП «ЖЕК», косять працівники цього підприємства. Парки, сквери, набережну, газони вздовж доріг обслуговує КП «Місто».

Підприємства, установи, організації, незалежно від відомчої належності, громадяни, що мають будинки на правах приватної власності, юридичні і фізичні особи самостійно відповідають за благоустрій та утримання земельної ділянки, на якій вони розташовані, і прилеглої до неї території. Це передбачено Правилами благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м.Каневі, що затверджені сесією Канівської міської ради ще в 2008 році. Однак, не всі сумлінно ставляться до своїх обов’язків.

«Це яскраво видно на прикладі однієї з найдовших вулиць в Каневі – Енергетиків. Їдеш дорогою, дивишся на узбіччя – тут покошено, а тут – уже чагарники по пояс. І саме таку «картинку» бачать наші гості, які приїжджають до міста. Є окремі керівники підприємств, установ і закладів, які відверто нехтують правилами благоустрою. Також маємо в Каневі й покинуті ділянки. Та ж «Токарівка». Ніхто за нею не доглядає, але вона перебуває у чиїйсь власності. Тому, зрештою обслуговування майже всього міста лягає на плечі комунальників. Але так бути не повинно. Порушники мають нести адміністративну відповідальність, що передбачено законодавством», -  говорить міський голова Ігор Ренькас.

Обговорити ці питання міський голова планує особисто з підприємцями Канева та керівниками усіх підприємств, організацій та установ міста, зустріч з якими організувати планують вже найближчим часом.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що на ринку навпроти «Спару» облаштовують вбиральню.