Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні сесії Золотоніської міської ради, яке відбулося 11 листопада. Депутати, а їх зібралося 24 із 26 обраних, розглянули заяву Віталія Войцехівського про складання повноважень Золотоніського міського голови, відповідно до положення п. 1 ч. 1 ст. 79 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із сайту Zoloto.city.

Депутати Золотоніської міської ради задовольнили заяву Віталія Войцехівського щодо дострокового припинення повноважень міського голови 23-ма голосами. Іншим присудом переклали тимчасові обов’язки міського голови на секретаря Золотоніської міської ради Наталію Сьомак. Після ухвалення такого рішення, відповідно до ч. 3 ст. 42 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», Наталія Олексіївна має звернутися до Верховної Ради з клопотанням щодо призначення позачергових виборів Золотоніського міського голови.

9 листопада ЦВК оприлюднила результати проміжних виборів народних депутатів України у ОВО №197 та №184. У цих округах народними депутатами України обрано відповідно Віталія Войцехівського, за якого проголосувало 15 429 виборців (46,1% від кількості виборців, які взяли участь у голосуванні), та Сергія Козиря, з підтримкою 21 365 виборців, або це 62,6% від їх загальної кількості.

Як пояснює сайт ЦВК, у подальшому, відповідно до виборчого законодавства, для реєстрації народним депутатом необхідно подати до ЦВК не пізніш як на двадцятий день з дня офіційного оприлюднення результатів виборів документ про звільнення з роботи (посади), не сумісної з депутатським мандатом, та (або) копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата. Після отримання та розгляду перелічених документів Центрвиборчком ухвалює рішення щодо реєстрації обраної особи народним депутатом України.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що стала відома дата проведення чергового засідання Канівської міськради.