У Меморіалі Слави відбулися традиційні заходи із нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського міського відділу культури.

Представники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівського міської ради, Канівської райдержадміністрації, клубу-музею «Ветеран» та жителі міста у цей день поклали квіти до Меморіалу Слави та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни.

«Ми – те покоління, яке має захищати кордони Батьківщини нині. І сьогодні наші воїни також, на жаль, гинуть, боронячи рідний край», - відзначила представник відділу культури Інна Левіт.

Усіх загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання. Архімандрит Єпіфаній провів поминальну літію та звернувся до канівців з отчим словом, закликаючи всіх до любові та єдності.

«Щороку все менше людей, на жаль, приходять в ці дні до Меморіалу Слави. Немає серед нас сьогодні і жодного ветерана Другої Світової… Їм здоров’я не дозволяє брати участь у заходах. Але попри все продовжують знаходитися останки воїнів і відбувається їх перепоховання, оновлюються стели з іменами бійців. Ніхто не дасть забути українцям ту війну», - зауважив керуючий справами Володимир Святелик.

Світлина від Vashkevich Vyacheslav.

Світлина від Vashkevich Vyacheslav.

Світлина від Vashkevich Vyacheslav.

Світлина від Vashkevich Vyacheslav.

Світлина від Vashkevich Vyacheslav.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що цього дня відзначають 80-річчя встановлення пам’ятника Шевченку на Чернечій горі.