Усі громади передовсім орієнтують на посилення власної стійкості в різних ситуаціях. 

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

«Ми спільно пропрацьовуємо можливі ризики – шукаємо ефективні рішення, зважаючи на дії ворога та досвід, що вже маємо. У фокусі – критична інфраструктура, джерела резервного живлення, підготовка спецтехніки, алгоритми роботи підприємств галузі у випадку надзвичайних ситуацій, ремонтні кампанії. Зі зрозумілих причин не деталізуватиму», – наголосив очільник області.

Нині в області розвивають також розподілену генерацію електричної енергії. 

«У нас уже діють 10 когенераційних установок, вони комбіновано виробляють тепло й електроенергію. Це якраз для стійкості наших комунальних підприємств. Приватники теж підсилюються в такий спосіб. Ще 11 когенераційних установок готуються до встановлення. Працюємо з партнерами, щоб отримати ще», – зауважив Ігор Табурець.

Як наголосив начальник ОВА, усі служби працюють у режимі 24/7. Аварійні бригади готові до термінового реагування. 

«Одне з випробувань ми вже проходимо. Це відключення електроенергії, що є наслідком ракетно-дронових атак по енергоінфраструктурі країни. Водночас для нас важливо зберігати економічну активність. Тому ми в Черкаській ОВА активно співпрацюємо з підприємствами, що мають стратегічне значення для економіки регіону та країни. Спільно шукаємо шляхи оптимізації споживання електроенергії та залучення альтернативних джерел живлення. Ощадливе використання світла вкрай важливе і від населення. Тільки разом і з максимальною відповідальністю від кожного ми зможемо з усім впоратися», – резюмував Ігор Табурець.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на водопровідній насосній станції будуть проводити ремонтні роботи – у мережі може з’явитися вода із іржею.