Цьогоріч для навчальних закладів Черкащини придбають 8 шкільних автобусів, зокрема й для Степанецької ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію управління освіти і науки Черкаської ОДА, опубліковану на «Прочерк».

До початку навчального року з обласного бюджету на умовах співфінансування виділили кошти на придбання семи автобусів, ще один придбають коштом місцевого бюджету. Про це повідомляють в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Із запланованих вже придбали шкільні автобуси в Уманському та Золотоніському районах, а також Набутівській та Степанецькій ОТГ. У Маньківському районі, Селищенській та Жашківській тергромадах завершуються процедури державних закупівель. Крім того, до кінця року за кошти місцевого бюджету планується придбати ще 1 шкільний автобус для Жашківської ОТГ.

«Підвіз до місць навчання і додому здійснюють 202 шкільні автобуси. Таким чином ми охоплюємо понад 10 тисяч учнів Черкащини. Поступово у межах обласної програми «Шкільний автобус» ми збільшуємо кількість автотранспорту на місцях. Цьогоріч нам вдалося додати ще 8 автобусів. Проте наразі, у зв’язку із зміною автопарку та оптимізацією мережі шкіл, потреба становить ще у 19 шкільних автобусів», - розповів начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Степанецька громада отримає 2,9 млн.грн. субвенції.