Черкаська прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно місцевого жителя, який шляхом шахрайства заволодів бюджетними коштами.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно місцевого жителя за фактом заволодіння бюджетними коштами шляхом шахрайства, незаконного заволодіння офіційними документами шляхом шахрайства, а також використання завідомо підробленого документа (ч. 1, 2 ст. 190, ч. 1, 3 ст. 357, ч. 4 ст. 358 КК України).

Установлено, що черкасець, використовуючи паспорт та інший важливий особистий документ свого померлого батька, шахрайським шляхом заволодів бюджетними коштами у виді нарахованої пенсії та соціальними виплатами на загальну суму майже 170 тис. грн.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині директора товариства підозрюють у привласненні понад півмільйона гривень на ремонті доріг.