За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що станом на 9 годину 08.10.2020 в області зареєстровано 5153 випадки коронавірусної інфекції.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного лабораторного центру.

За добу підтверджено 236 нових випадків COVID-19: (м. Черкаси-51, м.Сміла-14, м.Умань-30, Городищенський-2, Драбівський-2, Жашківський-7, Звенигородський-10, Золотоніський-8, Канівський-36, Кам’янський-3, Катеринопільький-9, Корсунь-Шевченківський-6, Лисянський-1, Маньківський-2, Монастирищенський-3, Смілянський-17, Тальнівський-16, Черкаський-2, Чигиринський-1, Чорнобаївський-11 та Шполянський-5 райони).

Всього за період епідемії померли 60 хворих. Одужали 2079 хворих, за останню добу 23.

Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 963 зразка біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 10990 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 7115

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри – 236

- Підтверджено за добу - 236

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні затвердила нове епідемічне зонування,яке почало діяти з 00:00 годин 05 жовтня ,протягом 14 днів.

«жовта зона» -мм. Черкаси, Золотоноша,Умань Городищенський, Драбівський, Жашківський, Звенигородський, Золотоніський, Кам’янський, Корсунь-Шевченківський, Катеринопільський Лисянський, Маньківський, Монастирищенський, Христинівський, Тальнівський, Черкаський, Чигиринський, Чорнобаївський та Шполянський райони;

«помаранчева зона» - м. Сміла, Канівський та Смілянський райони;

«червона зона» -м. Канів.

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо COVID-19 ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» рекомендує: уникати скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції та правил респіраторної гігієни, використовувати медичні маски та антисептики. У випадку появи симптомів гострої респіраторної вірусної інфекціїї звертатись до сімейного лікаря.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що троє жителів Канівщини за попередню добу померли від COVID-19.