Під час наради із користувачами мисливських угідь області та мисливствознавцями держлісгоспів розглянули результати обліку пернатої дичини в мисливських угіддях та обговорили початок сезону полювання.

Про це повідомляє 《Kanos》із посиланням на інформацію із сайту
《Нова Доба》.

Як зазначив головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства управління лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка, результати отриманого обліку пернатих дозволяють проводити полювання в цьогорічному мисливському сезоні.

Наразі здійснюється розрахунок пропускної спроможності мисливських угідь (кількість мисливців, яких може прийняти на полювання кожне мисливське господарство за сезон та в кожен день полювання). Щодо визначення термінів полювання, то одностайно було прийнято рішення про старт цьогорічного сезону полювання на пернату дичину – 11 серпня.

Перший заступник начальника управління лісового та мисливського господарства Василь Горда наголосив на обов’язковому виконанні користувачами мисливських угідь ст. 24 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», а саме – плати за користування мисливськими угіддями.

Обговорили на нараді й інші робочі питання – оформлення необхідної документації на відкриття полювання, дотримання правил з техніки безпеки та правил поводження під час пожежонебезпечного сезону, заходи боротьби з браконьєрством, створення Робочої групи користувачів мисливських угідь.