Основними пріоритетами у обласному бюджеті стали заходи із посилення тероборони, зміцнення системи цивільного захисту, створення резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій, соціальний захист населення та підтримка внутрішньо переміщених осіб, стабільне функціонування наших освітніх і медзакладів.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію очільника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.

«Це бюджет реагування на виклики воєнного часу. Звідси й наші пріоритети: посилення тероборони, зміцнення системи цивільного захисту, створення резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій, соціальний захист населення та підтримка внутрішньо переміщених осіб, стабільне функціонування наших освітніх і медзакладів», - відзначив Ігор Табурець.

Загальний обсяг обласного бюджету – понад 2,5 млрд грн. Він збалансований за доходами та видатками.

Бюджет розвитку – 21 млн грн. Ці кошти планують спрямувати на реконструкцію частини приміщень радіологічного корпусу онкодиспансеру, початок будівництва обласного центру екстреної медичної допомоги та реконструкцію приміщення обласного клінічного госпіталю ветеранів війни.

«Також депутати ухвалили Програму соціально-економічного розвитку області. Щоправда, ця назва більш характерна для мирного часу. Наразі вона має практично ті ж орієнтири, що й обласний бюджет.

Вірю, що після Перемоги ми знову будемо говорити про розвиток. А зараз наше спільне завдання – стабільне функціонування області попри все!», - відзначив Ігор Табурець.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що «зелений» графік відключення електроенергії проводовжують застосовувати на Черкащині.