Сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області   у травні 2021 року провів плановий захід державного нагляду (контролю) з питань дотримання вимог щодо формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води жителям одного з районів Черкащини.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Під час перевірки було встановлено, що підприємство розрахувало тарифи на визначені послуги з порушеннями вимог Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, зокрема, включені у тарифи необґрунтовані витрати на організацію перевезення вантажів та завищені витрати на оплату послуг банку. Так, розміри тарифів на послуги з централізованого опалення для всіх категорій споживачів є економічно необґрунтованими.

Таким чином, за результатом перевірки визначено, що тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів застосовані підприємством завищені  на 3,84 грн/Гкал. з ПДВ, а скориговані тарифи завищені на 3,85 грн/Гкал. з ПДВ.

Головне управління зобов’язало комунальне підприємство повернути споживачам необґрунтовано нараховану суму у розмірі 27,3 тис. грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі визначилися претенденти на посади директорів шкіл.