10 травня до Центру управління в надзвичайних ситуаціях надійшло повідомлення про те, що на Дніпрі перекунився човен, в якому перебувало 7 осіб. На місце події направлено групу пошукових водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Головного управління ДСНС у Черкаській області.  

Як з`ясувалось, подія сталась в районі острова «Кохання». Човен «Казанка» зіткнувся з 62-м буєм, в результаті чого плавзасіб перекинувся та затонув. В човні перебувало 3 дорослих та 4 дітей, віком від 10 до 17 років.

На момент прибуття співробітників ДСНС - люди вплав діставались до острова (відстань від місця події близько 150 м). Групою водолазно-рятувальних робіт всіх людей врятовано та доставлено з острова на берег, а також піднято з глибини затонулий човен. Стан учасників пригоди задовільний, медичної допомоги ніхто не потребував.

Водний патруль та ДСНС діставали човен, що потонув. Внаслідок події ніхто не постраждав.

За інформацією Патрульної поліції Черкаської області, судноводія освідовано на стан сп’яніння, результат – тверезий. На місці поліцейські зібрали матеріали про подію та передали їх представнику державної служби морського та річкового транспорту України для надання правової оцінки.

На зображенні може бути: body of water

На зображенні може бути: озеро

На зображенні може бути: дерево, природа та озеро

На зображенні може бути: природа та body of water

На зображенні може бути: дерево та body of water

На зображенні може бути: body of water

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на священнослужителя у Черкасах поліціянти склали протокол за порушення карантинних норм.