Слідчим суддею Канівського міськрайонного суду Черкаської області розглянуто клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно уродженки с. Студенець Канівського району та жительки міста, яка підозрюється у вчиненні особливо тяжкого кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України, тобто у вчиненні незаконного придбання, зберігання психотропної речовини з метою збуту, в особливо великих розмірах, за яке санкцією відповідної статті передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського міськрайонного суду.

Під час проведення обшуку в помешканні підозрюваної працівниками поліції було виявлено та вилучено амфетамін, масою в перерахунку на амфетамін-основу 13.862 г., загальною масою 16.234 г, що відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 188 від 01.08.2000 «Про невеликі, великі та особливо великі розміри психотропних речовин, що знаходяться у незаконному обігу» відноситься до особливо великих розмірів.

У зв’язку з наведеним, 42-річну підозрювану було затримано в порядку ст. 208 КПК України.

За результатами розгляду клопотання задоволено повністю, слідчим суддею постановлено ухвалу, якою  обрано запобіжний захід – тримання під вартою строком на 60 днів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині судитимуть експоліціянта за умисне неподання декларації.