Дорогою до лікарні фельдшер екстренки прийняла пологи в автомобілі швидкої. Подія сталася сьогодні уночі. О 2:50 у диспетчерську надійшов виклик про перейми у 30-річної жінки у селі Курилівка, що на Черкащині. Відомо було, що у жінки це мали бути 5-ті пологи.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

За вказаною адресою виїхала бригада екстренки. Неподалік будинку медиків зустрів чоловік і пояснив, що своїм автомобілем їхати не можуть, бо немає палива, а у дружини вже розпочались перейми.

Тільки від’їхали від села, як фельдшер Валентина Сивокоровська зрозуміла, що до лікарні не доїдуть – пологи ввійшли в активну фазу.

«Попросила водія зупинитись і приготувалась приймати немовля в цей світ. Дівчинка з’явилась, обвита пуповиною. Лиш після проведення маніпуляцій вона сповістила про свою появу криком – от тоді вже і я «видихнула». Пологи не в лікувальному закладі – це завжди ризик. Адже дітки мають народжуватись в пологових відділеннях, під наглядом лікарів, де є усе необхідне обладнання. Так, народження дитини – це щастя, але ще й величезна відповідальність. Особливо, коли все припадає на одні руки», – ділиться думками фельдшер.

До слова, 22 лютого в автомобілі швидкої Валентина Володимирівна прийняла на світ здорового хлопчика. Сьогодні – це вже треті пологи за її 27-річну практику.

Породіллю і новонароджену доправили до Канівської райлікарні і передали колегам з пологового відділення. 

«Дякуємо нашим медикам, що вміють «перевтілюватись» у акушерів та неонатологів.  Бажаємо мамі й немовляті здоров’я та щасливої долі в нашій мирній Україні!», - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже 160 пар одружилися у Каневі за останні чотири місяці (фото).