Традиційно у серпні у наддніпрянському Бучаку під Каневом стартує мистецька подія «Барба на Бучаку», що покликана привернути як можна більше уваги до проблем села Бучак та річки Дніпро.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію культури Черкаської ОДА.

Мистецтво врятує це прекрасне місце – вважають організатори.  Цього року темою арт-фесту стане фотографія, адже все в світі є об’єктом для об’єктиву.

Фотографії відомих українських фотографів сформують експозицію. Буде представлена колекція фотоапаратів-музичних інструментів від #PinholieroBanditos - новітнього творчого гурту фотографів, дизайнерів, артистів перформансу, музик. Також буде створена камера обскура, з якої буде зроблена фотографія.

Фестивальні локації також будуть представляти можливості сонячної енергетики, проблеми гідроенергетики, гамак-паті, майстер-клас з живопису від художниці з Донеччини Олени Клочко, майстерню з переробки пластику, перформанси, нічний кінопоказ та музичну програму – виступ київського музиканта Олексія Шманьова та черкаського гурту «Базіліо мав рацію». Також всі гості фестивалю матимуть змогу пройтись з екскурсією околицями с. Бучак, відвідати знамените озеро Бучак, ознайомитись з історичними та природними пам’ятками.

Фестиваль підтримають велосипедисти, що приїдуть з Києва, Черкас та Ржищева. Захід відбудеться 17 серпня о 10.00 у Бучаку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до археологічних розкопок на Черкащині долучилися англійський лорд та аташе посольства Грузії.